Top Nav

ING, Genel Müdürlük’ten Sonra Şubelerde de Serbest Kıyafete Geçti

May 9, 2018 0 comments
Günümüzde ve özellikle ülkemizde banka çalışanlarının temel isteklerinin başında “serbest kıyafet uygulamasına geçiş” geliyor. Buna karşılık ülkemizde belirli bankaların dışında finans kurumları ağırlıklı olarak resmi kıyafet prosedürünü uygulamaya devam ediyor. Bu kurumlardan farklı bir yol izleyerek Genel Müdürlük birimlerinde serbest kıyafet uygulamasına geçiş yapan ING Bank yine sıra dışı bir karar alarak şubelerinde de bu uygulamaya geçtiğini duyurdu.

ING Bank Türkiye Genel Müdürü Pınar Abay’ın Twitter’dan duyurduğu karara göre serbest kıyafet uygulaması artık bankanın şubelerinde de geçerli olacak. Çalışanlara önemli bir kolaylık getirecek olan uygulama aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.


Bilindiği gibi tüm sektörlerde olduğu gibi bankacılık sektöründe de çalışan jenerasyonu geçmişe nazaran önemli ölçüde değişti. Bu durum elbette personelin işe bağlılığını, performansını ve şirkete bakış açısını büyük oranda etkiliyor. Bu doğrultuda günümüz bankalarının kendilerini yeni nesil personele göre revize etmesi, banka olarak kendilerini geleceğe taşıyabilme noktasında büyük önem taşıyor. ING’yi aldığı bu karardan dolayı tebrik ediyor, uygulamanın sektör genelinde yaygınlaşmasını diliyoruz.

Tags: ING Bank, Serbest Kıyafet, Genel Müdürlük, Şube, Pınar Abay

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın