Top Nav

Beyaz Yakalılara Güzel Haber: Outlook’a Ödeme Butonu Geliyor

May 8, 2018 0 comments
“Kurumsal” diye tabir ettiğimiz, beyaz yakalı dostlarımızı sevindirecek haber Microsoft’tan geldi. Bu yazımızı okuyorsanız çok yüksek ihtimalle siz de bu grupta yer alıyorsunuz demektir. Teknoloji devi, mail servisi Outlook’a ödeme butonu eklemeye hazırlandığını duyurdu.

Mail İçi Ödeme Deneyimi

Şakası elbette bir yana. Outlook’u bugün ağırlıklı olarak şirketler kullansa da popüler servisin 7’den 70’e her kullanıcı grubunda seveni, kullananı bulunuyor. Microsoft bu hafta kullanıcılarının ödeme işlemlerini kolaylaştıracak yeni gelişmesini duyurdu. Mail içi ödeme deneyimine hız ve pratiklik katmak isteyen şirket, Microsoft Pay aracılığıyla fatura ödeme işlemini oldukça basit bir hale getirecek. Şu an için Wave, Sage ve Invoice2go gibi fatura ödeme hizmeti veren şirketlerle yapılan iş birliği ile kullanıcılar faturalarını, aldıkları ödeme talebi postasından çıkmadan, mail içinde ödeyebilecek. Microsoft’un yeni ödeme teknolojisi, sadece şirketler tarafından müşterilerine e-posta yoluyla gönderilen fatura isteklerinde kullanılabilecek. En azından şimdilik.

Sınırlı Kitleye Açılıyor

Microsoft, yeni çalışma ile amaçlarının platform içi ödeme deneyimini geliştirmek olduğunu; şirketin bir fatura ödeme platformu olmak gibi bir gayesinin bulunmadığını özellikle vurguluyor. Outlook ödemeleri başlangıçta sınırlı bir kitle tarafından Outlook.com üzerinde kullanılabilecek. Teknolojinin önümüzdeki günlerde çok sayıda ülke ve kullanıcıyı kapsayacak şekilde yaygınlaştırılması bekleniyor.

Tags: Microsoft, Ödeme, Buton, Teknoloji, Payment, Microsoft Pay, Outlook, Mail, Posta

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın