Top Nav

Fintechlere katkı sağlayabilecek tamamen ücretsiz 5 uygulama

Oca 5, 2019 0 comments
Haberin Özeti
Bugün banka gibi köklü ve deneyimli kurumlarla yarış halinde olan fintechler, bütçe açısından maalesef bu kurumlar kadar geniş imkanlara sahip olamayabiliyor. Durum böyle olunca mücadelede geriye düşmemek adına aradaki farkı kapatacak çözüm yolları bulmak gerekiyor. Bu içeriğimizde, fintechlere çalışmalarında katkı sağlayabilecek tamamen ücretsiz hizmetleri bir araya getirdik. Çeşitli dönemlerde bizim de çalışmalarımızda kullandığımız bu uygulamaların, geleceğin finans şirketlerine fayda sağlamasını diliyoruz.


Bugün, banka gibi köklü ve deneyimli kurumlarla yarış halinde olan fintechler, bütçe açısından maalesef bu kurumlar kadar geniş imkanlara sahip olamayabiliyor. Durum böyle olunca mücadelede geriye düşmemek adına aradaki farkı kapatacak çözüm yolları bulmak gerekiyor. Bu içeriğimizde, fintechlere çalışmalarında katkı sağlayabilecek tamamen ücretsiz hizmetleri bir araya getirdik. Çeşitli dönemlerde bizim de çalışmalarımızda kullandığımız bu uygulamaların, geleceğin finans şirketlerine fayda sağlamasını diliyoruz. Siz de kullandığınız benzer uygulamaları yazımızın yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın!

#1 Skype

Bizce Skype’ı, bankaların kullandığı Cisco adlı iletişim sistemine ücretsiz bir alternatif olarak düşünebiliriz. Uygulama ile toplantılara gitme derdinden ve masrafından kurtulabilir; ekstra iletişim giderlerine son verebilirsiniz.

#2 Canva

Hizmetiniz oldukça iyi ancak onu insanlara duyuramadığınız sürece yaptıklarınızın bir anlamı olmadığını biliyorsunuz. Marketing dünyasına hoşgeldiniz. Online tasarım uygulaması Canva ile afişten, sosyal medyaya; mailingden sunumlarınıza kadar çok sayıda pazarlama materyalinizi tasarlayabilirsiniz. Bir göz atmanızı kesinlikle öneririz.

#3 TransferGo

İngiltere’deki melek yatırımcınız söz verdiği parayı size nasıl iletecek? Rusya’daki müşterilerinizden hizmet ödemelerini nasıl alacaksınız? Tüm bu soruların yanıtı, ücretsiz uluslararası para transferi hizmeti veren TransferGo’da saklı. Uygulamayı, global para transferleriniz için ajandanıza not almanızda fayda var.

#4 Product Hunt

Sunduğunuz kaliteli hizmeti dünyaya duyurmanın ve potansiyel müşterilere ulaşmanın güzel bir yolu ile karşınızdayız. Seçkin ürün ve hizmetlerin listelendiği Product Hunt’a kaydolarak, hem şirketinize önemli bir prestij kazandırabilir hem de yüzlerce yeni insana ulaşabilirsiniz.

#5 nTask

Şirkette işlerin büyümesiyle artan iş hacmini yönetmek sizin için bir zorluk haline gelebilir. Bir proje yönetim uygulaması olan nTask ile işlerinizi takım arkadaşlarınızla birlikte düzenli bir şekilde halledebilirsiniz. 10 takım arkadaşına kadar ücretsiz olan bu hizmeti dilerseniz aylık 3 dolar karşılığında sınırsız bir ekiple de kullanabilirsiniz.

Tags: Fintech, Ücretsiz, Uygulama, Hizmet, İş, Proje, Destek 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın