Top Nav

TransferGo'dan sosyal medyada eğlenceli "karpuz" iletişimi

Tem 27, 2020 0 comments
Haberin Özeti
Markaların yaz dönemi sosyal medya iletişimlerinde yaratıcı çalışmalara tanıklık etmeye devam ediyoruz. Şu sıralar bu tarz dikkat çeken işleriyle akışlarımızı renklendiren markalardan biri de TransferGo oldu. Yurt dışından Türkiye’ye kolay, hızlı ve güvenli para transferi yapılmasını sağlayan marka, yaz aylarının vazgeçilmez lezzeti olan karpuz üzerinden hem eğlenceli hem de marka vaatlerini net yansıtan bir paylaşım serisini sosyal medya kullanıcılarıyla buluşturdu. TransferGo hizmetinin özelliklerinin aktarıldığı iletişim çalışmasında, Friday İstanbul’un ve marka ekibinin imzası bulunuyor. TransferGo’nun bu keyifli iletişim çalışmasına dair detayları içeriğimizin uzun versiyonunda bulabilirsiniz.


Markaların yaz dönemi sosyal medya iletişimlerinde yaratıcı çalışmalara tanıklık etmeye devam ediyoruz. Şu sıralar bu tarz dikkat çeken işleriyle akışlarımızı renklendiren markalardan biri de TransferGo oldu. Yurt dışından Türkiye’ye kolay, hızlı ve güvenli para transferi yapılmasını sağlayan marka, yaz aylarının vazgeçilmez lezzeti olan karpuz üzerinden hem eğlenceli hem de marka vaatlerini net yansıtan bir paylaşım serisini sosyal medya kullanıcılarıyla buluşturdu. TransferGo hizmetinin özelliklerinin aktarıldığı iletişim çalışmasında, Friday İstanbul’un ve marka ekibinin imzası bulunuyor. Gelin, TransferGo’nun bu keyifli iletişim çalışmasına yakından bakalım.

"Türkiye’ye para göndermenin kolay, hızlı ve güvenli yolu."

Serinin ilk içeriği olan bu paylaşımda “TransferGo, Türkiye’ye para göndermenin kolay, hızlı ve güvenli yolu.” post metniyle birlikte “Paranızı başkasına yedirmeyin. TransferGo kullanın, Türkiye’ye para gönderirken komisyon ödemeyin.” mesajına yer veriliyor. 

"Türkiye'ye para gönderirken komisyon ödemeyin."

TransferGo ile yurt dışından Türkiye’ye ücretsiz para transferi yapabilme özelliğinin işlendiği paylaşımda karpuz yiyen bir tavşanı ve marka mesajını görüyoruz: Sevdiklerinizin payına başkaları ortak olmasın. TransferGo kullanın, Türkiye’ye para gönderirken komisyon ödemeyin.

"Para gönderirken sürpriz masraflarla karşılaşmayın."

TransferGo ile yurt dışından Türkiye’ye yapılan transferlerde sürpriz masrafların olmadığına dikkat çekilen paylaşımda “Türkiye’ye para transferi yapmak soğuk duş etkisi yaratmasın. TransferGo kullanın, para gönderirken sürpriz masraflarla karşılaşmayın.” mesajına yer veriliyor.

"Türkiye'deki hesabınıza telefondan para gönderin."


Pandemi döneminde değerini bir kez daha anladığımız nakit para taşımamanın önemine vurgu yapılan paylaşımda, TransferGo aracılığıyla Türkiye’ye mobil telefon üzerinden para transferi yapılabileceği anlatılıyor.

"2 milyon kullanıcı gibi ülkenize güvenle para gönderin."


TransferGo ile yurt dışından Türkiye’ye güvenli bir şekilde para transferi yapılabileceğine dikkat çekilen paylaşımda “Türkiye’ye para gönderirken iyisini seçin. TransferGo kullanın, 2 milyon kullanıcı gibi ülkenize güvenle para gönderin.” ifadeleri kullanılıyor.

"Paranızı başkasına yedirmeyin."


Yürütülen iletişimde vektörel olarak hazırlanan ilk paylaşım olan bu içerikte “TransferGo kullanın, Türkiye'ye para gönderirken komisyon ödemeyin.” mesajı veriliyor.

"Para transferi yapmak soğuk duş etkisi yaratmasın."


Bir diğer vektörel paylaşım olan bu içerikte “TransferGo kullanın, Türkiye'ye para gönderirken sürpriz masraflarla karşılaşmayın.” mesajı veriliyor.

"Sevdiklerinizin payına başkası ortak olmasın."Isırılmış karpuzları gördüğümüz paylaşımda “TransferGo kullanın, Türkiye'ye para gönderirken komisyon ödemeyin.” mesajı kullanıcılarla paylaşılıyor.

"Para transferi için iyisini seçmek zor değil."Vurma yöntemiyle karpuz seçme esprisinin yapıldığı paylaşımda “2 milyondan fazla kullanıcı gibi TransferGo'yu seçin. Kolay, hızlı ve güvenli para transferi yapın.” ifadeleri kullanılıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın