Top Nav

BtcTurk, 1 milyon kullanıcıya merhaba dedi

Eyl 7, 2020 0 comments
Haberin Özeti
Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk’ün kullanıcı sayısı 1 milyonu aştı. Platform, 1 milyonuncu kullanıcısını 1 milyon Satoshi ile ödüllendirdi. BtcTurk, 2013 yılından bu yana Türkiye kripto para pazarına ve dijital ekonomisine yaptığı katkılar ve yatırımlar ile adından söz ettiriyor. Yakın zamanda Türkiye kadın ve erkek milli takımlarının ana sponsoru olan BtcTurk, 2020 yılı içinde ödenmiş sermayesini 9 milyon TL’den 15 milyon TL’ye yükseltmiş ve BtcTurkPRO markasıyla 7 kıtadan kullanıcılara yalnızca bitcoin ve kripto para yatırabilecekleri yeni bir modelde hizmet vermeye başlamıştı.


Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk’ün kullanıcı sayısı 1 milyonu aştı. Platform, 1 milyonuncu kullanıcısını 1 milyon Satoshi ile ödüllendirdi.

BtcTurk, 2013 yılından bu yana Türkiye kripto para pazarına ve dijital ekonomisine yaptığı katkılar ve yatırımlar ile adından söz ettiriyor. Şirketin CEO’su Özgür Güneri, Türkiye’deki bitcoin ve kripto para alım satım platformları arasında lider kuruluş olmanın verdiği sorumlulukla çalıştıklarını belirterek “7. yılımızda 81 ilde 1 milyon kullanıcıya ulaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Ailemiz genişledikçe sorumluluğumuz da artırıyor. BtcTurk olarak her bir kullanıcımız bizim için çok kıymetli. Onların bize duyduğu güvenin sorumluluğu ile tüm süreçlerimizi hassasiyetle yönetiyoruz. Yüzde yüz yerli bir kurum olarak Türkiye’nin dijital ekonomisine katkı bilinciyle kurulduğumuz günden bu yana sektöre ve işimize yatırım yapmayı aralıksız sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı. 

7 kıtada kullanıcılara hizmet veriyor

Yakın zamanda Türkiye kadın ve erkek milli takımlarının ana sponsoru olan BtcTurk, 2020 yılı içinde ödenmiş sermayesini 9 milyon TL’den 15 milyon TL’ye yükseltmiş ve BtcTurkPRO markasıyla 7 kıtadan kullanıcılara yalnızca bitcoin ve kripto para yatırabilecekleri yeni bir modelde hizmet vermeye başlamıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın