Top Nav

Starling Bank'tan çocuklara yönelik banka kartı: Kite

Eyl 10, 2020 0 comments
Haberin Özeti
İngiliz Starling Bank, 16 yaşından küçük çocukların internette, mağazalarda harcama yapmak ve ATM'lerden nakit para çekmek için kullanabilecekleri Kite adlı banka kartını piyasaya sürüyor. Ebeveynler, kişisel ve ortak hesap kullanımlarına bakılmadan, bankanın yeni hizmetiyle çocuklarının her para harcamasında bildirim alacak. Ayrıca online ödemeler ve ATM’den para çekme gibi belirli işlevleri kontrol edebilecek, sınırlandırabilecek ve günlük işlem limitleri belirleyebilecekler. Starling Bank’ın çocuklara yönelik kartı, bankanın mobil uygulaması aracılığıyla aylık 2 pound karşılığında ebeveynler tarafından temin edilebilecek.


İngiliz Starling Bank, 16 yaşından küçük çocukların internette, mağazalarda harcama yapmak ve ATM'lerden nakit para çekmek için kullanabilecekleri Kite adlı banka kartını piyasaya sürüyor.

Starling Bank’ın çocuklara yönelik banka kartı, ebeveynler tarafından bankanın mobil uygulaması aracılığıyla aylık 2 pound karşılığında temin edilebilecek. Ebeveynler bu sayede çocuklarının harcamalarını takip edebilecekler. 


Ebeveynler, kişisel ve ortak hesap kullanımlarına bakılmadan, bankanın yeni hizmetiyle çocuklarının her para harcamasında bildirim alacak. Ayrıca online ödemeler ve ATM’den para çekme gibi belirli işlevleri kontrol edebilecek, sınırlandırabilecek ve günlük işlem limitleri belirleyebilecekler.

Kite kullanıcısı çocuklar, 16 yaşına geldiklerinde banka tarafından bir Starling Genç Hesabı açmaya davet edilecekler. Hesaplar, kişilerin 18. yaşlarında ise otomatik olarak Starling Kişisel banka hesabına dönüştürülecek.

Tags: Dünya, Bankacılık, Kredi Kartı

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın