Top Nav

Netflix ödemeleriyle kredi puanını artırmak

Kas 13, 2020 0 comments
Haberin Özeti
Experian Boost; kullanıcıların, belediye vergilerini ve Netflix-Spotify abonelik ödemelerini kullanarak açık bankacılık aracılığıyla kredi puanlarını anında artırmalarına yardımcı oluyor. Birleşik Krallık'ta hayata geçirilen ve tamamen ücretsiz olan hizmet, kredi puanı hesaplanırken genellikle göz önünde bulundurulmayan bir dizi popüler, düzenli ödemelerin bu süreçte dikkate alınmasını sağlıyor. Kullanıcılar Experian ile toplam gelir ve gider gibi bazı genel bilgilerini de sürece dahil edebiliyor. Experian, hizmeti kullanan kişilerin %51’inde anında kredi notu yükselmesi görüleceğini belirtiyor. Hizmet, ayrıca bu grubun 10’da birinden daha fazlasının tüm puan bantlarında yukarı yönlü bir ivme yakalayacağını dile getiriyor.


Experian Boost; kullanıcıların, belediye vergilerini ve Netflix-Spotify abonelik ödemelerini kullanarak açık bankacılık aracılığıyla kredi puanlarını anında artırmalarına yardımcı oluyor.

Birleşik Krallık'ta hayata geçirilen ve tamamen ücretsiz olan hizmet, kredi puanı hesaplanırken genellikle göz önünde bulundurulmayan bir dizi popüler, düzenli ödemelerin bu süreçte dikkate alınmasını sağlıyor. Kullanıcılar Experian ile toplam gelir ve gider gibi bazı genel bilgilerini de sürece dahil edebiliyor.

Experian, hizmeti kullanan kişilerin %51’inde anında kredi notu yükselmesi görüleceğini belirtiyor. Hizmet, ayrıca bu grubun 10’da birinden daha fazlasının tüm puan bantlarında yukarı yönlü bir ivme yakalayacağını dile getiriyor.

Konu hakkında görüşlerini paylaşan Experian Tüketici Hizmetleri Uzmanı Clive Lawson “İnsanların kredi puanlarıyla ilgilenmeleri için hiç bu kadar önemli bir zaman olmamıştı ve Experian Boost, bu kritik dönemde bunu yapmalarına yardımcı oluyor. Bu çığır açan, ücretsiz hizmeti kullanıcılarımıza sunmaktan inanılmaz derecede heyecan duyuyoruz.” ifadelerini kullanıyor.

Tags: Dünya, Bankacılık, Teknoloji, İyi Fikir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın