Top Nav

Evden çıkmadan bir şirket nasıl kurulur?

Ara 22, 2020 0 comments
Haberin Özeti
Salgın süreci, evde geçirdiğimiz vaktin arttığı bir dönem oluyor. Durum böyle olunca işlerimizi dışarı çıkmadan halledebilmemiz oldukça değerli hale geliyor. Yeme, içme, uzaktan çalışma gibi faaliyetler nispeten evden halledilebilir olsa da kimi işler için konfor alanımızı terk etmemiz neredeyse bir zorunluluk. Yeni bir şirket kurmak da bu gruba giren işlerden. Neyse ki teknoloji bu konuda da yanımızda. Bu içeriğimizde, yeni işinizi evinizden çıkmadan kurmanızı ve geliştirmenizi sağlayacak faydalı teknolojileri bir araya getirdik. Hazırsanız içeriğimizin uzun versiyonu aracılığıyla önerilerimize göz atmaya başlayalım.


Salgın süreci, evde geçirdiğimiz vaktin arttığı bir dönem oluyor. Durum böyle olunca işlerimizi dışarı çıkmadan halledebilmemiz oldukça değerli hale geliyor. Yeme, içme, uzaktan çalışma gibi faaliyetler nispeten evden halledilebilir olsa da kimi işler için konfor alanımızı terk etmemiz neredeyse bir zorunluluk. Yeni bir şirket kurmak da bu gruba giren işlerden. Neyse ki teknoloji bu konuda da yanımızda. Bu içeriğimizde, yeni işinizi evinizden çıkmadan kurmanızı ve geliştirmenizi sağlayacak faydalı teknolojileri bir araya getirdik. Önerilerimizin tamamının, bu zorlu günlerde çalışmalarınıza katkı sağlamasını diliyoruz. Hazırsanız başlayalım. 

Shopify

Temelde bir e-ticaret platformu olan Shopify, yazılım ve programlama bilgisi olmadan sanal ortamda ürünlerinizi satmanıza olanak sağlıyor. Ürettiğiniz ürünleri ve sağladığınız hizmetleri Shopify aracılığıyla tüm dünyadaki potansiyel müşterilerinizle buluşturarak şirketinizin gelişimine katkı sağlayabilir ve önemli kazançlar elde edebilirsiniz. 

Canva

Daha önce farklı içeriklerimizde de size anlatma fırsatı bulduğumuz Canva, kişisel ve profesyonel tasarımlara aracılık etmesinin dışında şirketlere de önemli katkılar sunan bir platform. Yeni şirketinizin kartvizitlerinden, sunum şablonlarına, kapı kartlarından antetli kağıtlarına kadar çok sayıda kurumsal ihtiyacını Canva yardımıyla tasarlayabilirsiniz. Canva’nın sunduğu hazır ve şık tasarımlar size bu konuda fazlasıyla yardımcı olabilir ve yol gösterebilir. 

Mükellef

Kendini “10 dakikada evden şirket kurduran girişim” olarak tanımlayan Mükellef, tanımından da anlaşılacağı üzere web sitesi aracılığıyla dilediğiniz yerden tüm şirket kurulum işlemlerinizi kısa bir sürede halletmenizi sağlıyor. Şirket kurulumunu oldukça kolay hale getiren Mükellef ile kurulumun ardından tüm süreci online olarak takip de edebiliyorsunuz.
 
💡 Küresel iş ortaklarınızla para transferleri mi yapıyorsunuz? TransferGo KOBİ’yi deneyin. 

Paraşüt

Web tabanlı bir ön muhasebe programı olan Paraşüt, şirketiniz için olmazsa olmaz konulardan olan finansal işlemlerinizi halletmenizi sağlıyor. Firmaya ait tüm finansal verileri bulut ortamında saklayan ve yedekleyen Paraşüt, bu sayede internet erişiminizin olduğu her yerden finansal durumunuza ve tablolarınıza erişmenizi mümkün kılıyor. 

Kronnika

Bir robotik süreç otomasyonu hizmeti olan Kronnika, robotlardan oluşan bir ekip oluşturmanızı ve işlerinizi bu ekibe yaptırmanızı sağlayabilir. E-mail işlemeden web otomasyonuna, API çalışmalarından excel işlemeye kadar çok sayıda işi halledebilen Kronnika robotlarını evinizden kolayca yönetebilir ve birlikte çok sayıda başarılı işe imza atabilirsiniz.

Yandex Connect

Şirket domaini uzantılı, ücretsiz mail hesapları oluşturulmasını mümkün kılan Yandex Connect, yeni firma açanların çok sevdiği bir hizmet olma özelliğini taşıyor. Bu özelliğinin dışında kullanıcılara ücretsiz depolama, konuşma ve form oluşturma gibi özellikler de sunan Yandex Connect, özellikle şirketinizin ilk dönemlerinde mutlaka göz atmanız gereken hizmetler arasında yer alıyor.  

TransferGo KOBİ

Bireysel kullanıcılar için ülkeler arası para transferlerini kolay, hızlı, ücretsiz ve güvenli hale getiren TransferGo, KOBİ hizmetiyle de işletmelerin ve şahıs şirketlerinin küresel para transferlerine ait masrafları kısmalarını ve zamandan kazanmalarını sağlıyor. TransferGo KOBİ ile evinizden çıkmadan tek seferde 50'ye varan sayıda tedarikçiye veya çalışanınıza ödeme yapabilir ve bu yerel ödeme ile birden çok ülkeye ulaşabilirsiniz. Ayrıca TransferGo işletme hesabınız ile yaptığınız tüm transferleri takip edebilir ve alıcı ile bir link paylaşarak paranın ne zaman ulaşacağını da bildirebilirsiniz. Bu şekilde transferlerinizi detaylı olarak takip edersiniz. Hızlı ve gelişmiş destek hizmetiyle dilediğiniz zaman 9 ayrı dilde konuşabilen müşteri destek ekibinden bilgi alabilir, onlara sorularınızı sorabilir ve platformda güvenle para transferlerinizi yaparken çalışmalarınıza katkılar sağlayarak işlerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın