Top Nav

Serotonin etkisi yaratan finansal olaylar

Mar 20, 2021 0 comments
Hayat sürprizlerle dolu. Bu sürprizlerin makbul olanı ise elbette mutlu edeni. 20 Mart Dünya Mutluluk Günü'nde konumuz, mutlu eden finansal gelişmeler. Bunların hepsine yaşamlarımızdan aşinayız. Onlara denk geldiğimizde, hem şaşırır hem de vücudumuzda aniden yükselişe geçen mutluluk hormonuna engel olamayız. Neyi kastettiğimizi anladınız. Hazırsanız, adını duyduğunuzda bile mutlu olacağınız bu güzel gelişmelere yakından bakalım. Bu içeriğimizde bize destek olan uluslararası para transferi platformu TransferGo’ya teşekkür ediyor, 20 Mart Dünya Mutluluk Günü'nüzü kutluyoruz.

Montun cebindeki 50 lira

Yaşamayanımız yoktur. Kışın montumuzun cebine koyduğumuz 50 lira (kimi zaman 20 lira), döner dolaşır, bir sonraki sezon yine bizi bulur. Tam o anı hayal edebildiniz mi? Elleriniz için sıcak bir cep ararken, size para veren ve üstelik sıcak olan bir ceple karşılaşmak… Mutluluğun zirvesi budur. Tartışmasız. Hayat karşınıza her zaman böyle mutluluklar çıkarsın.

“Maaşınız hesabınıza yattı.”

Gece yarısı olmasına sadece 1 dakika var. Yatağınızdasınız ve belki de uyukluyorsunuz. O da ne? Beklemediğiniz bir mesaj. Anneniz değil, arkadaşınız değil, operatör şirketi hiç değil. Bankanızın bildirimi ancak çok sık gördüğünüz türden bir bildirim de değil. Ve işte o an. Dünyanın 1 dakikalığına güzelleştiği, maaşınızın yattığını öğrendiğiniz an. Sizi o anda bırakıyoruz. Tadını çıkarın. Maaş yatan hesaplarınız bol olsun.

Boş sanılan akbilin dolu olması

Bilen bilir, akbil doldurma sorunsalı baş ağrıtır. Üzerinizde nakit var mı? Cepte bozuk para mı var, kağıt para mı? Cepte para olsa bile bir 5’lik veya 10’luk çıkacak mı? Uzar gider. Tüm bu kafa karışıklığının içinde bir umut turnikeye basılan akbilin dolu çıkması ise insanı 20 yaş gençleştirir. Hayat o andan itibaren akbil sahibi için çok daha güzelleşir. Kalabalık otobüs boş, huysuz teyze sevimli, ağlayan bebekler sessiz, “arkadan akbil gelmedi” diyen şoför ise daha sabırlıdır. Neşeli Günler filmini andıran yolculuk keyifle sürer gider.

Yatırım aracının değerlenmesi

Denk gelmişsinizdir, parayı yatırıma koyunca ömür boyu unutabilen bir insan grubu var. Bu kitle şaşırtır ve kendisine imrendirir. Oysa ki biz (DijiFi ekibi) öyle miyiz? Parayı bir yere yatırınca yemek yerken, tuvaletteyken, duş alırken ve hatta uyurken bile onu düşünürüz. Unutmak ne mümkün. Bahsettiğim ilk gruptaki kitle, bu unuttukları para değerlenince bir anda paralarını hatırlar ve elbette dünyanın en mutlu insanı olurlar. Biz de “Allahım nasip et” deriz.

Planda yokken gelen para

Kimi zaman beklemediğimiz, planda olmayan paraların hesabımıza yattığını görürüz. Bu durum hem şaşırtır hem de fazlasıyla mutlu eder. Uluslararası para transferlerinin kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan TransferGo ile bu mutluluğu yaşamak mümkün. Platform, davet ettiğiniz her arkadaşınız için size 22€ kazandırıyor. Bu ödülü; davet kodunuzu kullanarak kaydolan ve ilk 6 ay içerisinde 2 farklı para birimi arasında 60€ değerinde transfer yapan her arkadaşınız için kazanıyorsunuz. Bu arada TransferGo’nun bu ay içinde Türkiye’den yurt dışına para transferi hizmetini başlatacağını da belirtmiş olalım. Platformun yeni hizmeti öncesi kullanıcılara küçük bir sürprizi de bulunuyor. TransferGo, yakınlarını hizmetinden haberdar edenlere 200 TL hediye ediyor. Bunun için davet edilen kişinin TransferGo aracılığıyla 500 TL üzerinde para transferi yapması yeterli oluyor. Alın size mutluluk sebebi! Uluslararası para transferlerinizde TransferGo’yu kullanarak bu mutluluğu sıklıkla yaşayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın