Top Nav

DijiFi ve TransferGo sunar: 2021 teknoloji trendleri [rapor]

Mar 26, 2021 0 comments
Hayatlarımıza giren salgının etkisiyle son birkaç yılı oldukça farklı şekilde geçiriyoruz. Bu değişimden çok sayıda alışkanlığımız etkilendi. Bunlardan biri de elbette teknolojik alışkanlıklarımız. Pandemi, hem teknolojiye bakış açımızı hem de kullandığımız teknolojik araçları değiştirdi. Biz de bu doğrultuda, hazırladığımız bir raporla, içerisinde yer aldığımız 2021 yılının trend teknolojilerine uluslararası para transferi platformu TransferGo ile birlikte yakından baktık.

Türkiye’den transferler başladı.

Ülkemizde de hizmet veren uluslararası para transferi şirketi TransferGo, bu ay itibariyle Türkiye’den yurt dışına para transferi hizmetini başlattı. Şirket, halihazırda yurt dışından Türkiye’ye yapılan para transferleri için kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyordu. Yeni gelişmeyle TransferGo, bu ay itibariyle ülkemizden yurt dışına yapılacak transferler için de kullanılabilecek. TransferGo bu konuda ülkemizin önde gelen ödeme sistemleri şirketlerinden olan Birleşik Ödeme ile çalışıyor.

TransferGo'nun katkılarıyla hazırladığımız 2021 Teknoloji Trendleri Raporu’nu aşağıdaki bölümden inceleyebilir veya bu adresten indirebilirsiniz! Keyifli incelemeler dileriz.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın