Top Nav

Yeni DijiFi’den merhaba

Nis 26, 2021 0 comments
Sizlerle güzel bir haberi paylaşmak istiyorum. 2016 yılında bu yana finans, teknoloji ve yaşam odağında içerikler ürettiğimiz blogumuz DijiFi artık yeni bir tasarıma sahip. İlk kez tasarımı değişen DijiFi, artık okura çok daha mobil odaklı ve kullanıcı dostu bir arayüzle seslenecek.

Yeni neler var?

Yeni tasarım, eskiye nazaran çok daha derli toplu ve bir haber blogu tadında. Bu sayede haberlere toplu bir şekilde ulaşmayı kolaylaştırmak ve özellikle mobil kullanıcı için -eski sitedeki bir takım sorunları düşündüğümüzde- çok daha kolay bir deneyim oluşturmak istedik. DijiFi’nin yeni yapısı, görselden ziyade metnin ön plana çıktığı bir tarzda kurgulandı. Siteyi yeni haliyle yayına aldık ancak hala eksiklerinin ve düzeltilmesi gereken noktalarının olduğunu belirtmiş olayım.

Sırada ne var?

Güzel gelişmeler, yeni DijiFi ile sınırlı değil. DijiFi ailesi olarak birkaç hafta içinde içerik odaklı 2 yeni ürünümüzü daha duyuracağız. Bunlar için çok heyecanlıyız. Ağzımızdan bir şey kaçırmamaya dikkat ediyoruz. İçerik üretmeyi seviyoruz, bu işi yeni ürünlerimizde keyifle yapmaya devam edeceğiz. Haberlerimizi bekleyin!


Umarım yeni DijiFi’yi beğenmişsinizdir. Gördüğünüz eksikleri ve hataları bizimle paylaşmayı unutmayın. En güzel haberlerde görüşmek üzere!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın