Top Nav

Mox’tan banka ve kredi kartı arasında geçiş imkanı

Haz 28, 2021 0 comments
Hong Konglu sanal banka Mox, birçok özelliği bir arada sunan numarasız kartına, kullanıcıların banka ve kredi kartı harcamaları arasında geçiş yapmalarını sağlayan yeni bir özellik ekledi.

Kullanıcılar yeni özellik ile kartlarını Mox uygulamasına bağlayarak, harcamaları için banka ve kredi kartları arasında geçiş yapmak üzere “çevir” işlevini kullanabilecekler. Mox CEO’su Deniz Güven konu hakkındaki görüşlerini “Mox Credit'i piyasaya sürdüğümüzde, bazı müşteriler bize, Mox Card'da banka ve kredi harcamaları arasında esnekliğin ve geçiş seçiminin tadını çıkarmayı umduklarını söyledi. Mastercard ile yakın şekilde çalışarak ve müşterilerimizin Mox Card’ın potansiyelini daha da ortaya çıkarmasına yardımcı olarak, onların banka veya kredi kartı için kolayca harcama yapmalarını sağlıyoruz.” sözleriyle dile getiriyor.

Standard Chartered'a ait Mox, geçtiğimiz yılın Eylül ayında piyasaya sürülmüştü. Sanal bankanın bu yılın Nisan ayında çıkardığı Mox Card şu ana kadar yaklaşık 4 milyon kez işlemlerde kullanıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

{{posts[0].title}}

{{posts[0].date}} {{posts[0].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[1].title}}

{{posts[1].date}} {{posts[1].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[2].title}}

{{posts[2].date}} {{posts[2].commentsNum}} {{messages_comments}}

{{posts[3].title}}

{{posts[3].date}} {{posts[3].commentsNum}} {{messages_comments}}

Bize Yazın