top of page

Yenilenen DijiFi tekrar sizlerleHuzurlarınıza ilk kez 2016 yılında "okunabilir finansal içerikler" üretmek amacıyla çıktığımız, kısa sürede bu amacımıza ulaşmakla kalmayıp farklı alanlardan yüzbinlerce okura ulaşmayı başladığımız DijiFi, bugün yeni bir kilometre taşı ile bir kez daha sahnedeki yerini almaya hazırlanıyor. Bunun için mutluyuz, ilk günkü heyecanımızı taşıyoruz.


Geride kalan 8 yıla o kadar çok şey sığdırdık ki. Ulaştığımız geniş kitle, binlerce sıradışı içerik, finansal içeriklerin de okunabileceğini kanıtlamamız, aldığımız destekler, yüzlerce harika mesaj, yerli/yabancı markalar ile işbirlikleri, bir blogun ulaşabileceği/varabileceği noktaları görmemiz... Bunların hepsi harikaydı. Tamamını birlikte başardık. DijiFi, rüştünü kanıtladı, şimdi bu işi çok daha ileriye taşıma vakti.


Yeni dönemde DijiFi'yi sadece finans ekseninde içerik üreten bir blog olarak görmeyeceksiniz. Bu temanın yanısıra iş dünyası, teknoloji, girişim ekosistemi, gelecek, yaşam ve insana dokunan birçok kategoride yaratıcı, ilham veren ve zihninizi besleyen içerikleri sizlerle buluşturacağız. Eskiden olduğu gibi bir blogun ötesine geçmeye, içerik okumaya ayırdığınız vakte değer katmaya ve sıradışı olanı yakalamaya çalışacağız. Üstelik bu kez çok daha geniş ve yetkin bir editör takımı ile harika destekçilere/iş ortaklarına bugünden sahibiz. Yakında tüm harika, yeni gelişmelerimizi sizlerle paylaşacağız.


Bugünü not alın. Yeniden başlıyoruz.


Muhteşem içeriklerde buluşmak üzere.


Özgür

Comments


bottom of page